Search
Close this search box.
زمان مناسب مزوتراپی بعد از کاشت ابرو

مزوتراپی بعد از کاشت ابرو ضروری است؟

مزوتراپی بعد از کاشت ابرو به رشد گرافت مو که به تازگی کاشته شده است، کمک شایانی می‌کند. در واقع از این روش برای بازیابی موهای ابرو با سرعت بیشتر کمک گرفته و افزایش ضخامت ابرو را برای خود رقم می‌زنند. این تکنیک بعد از کاشت موی ابرو بسیار مفید و سودمند بوده و به همین دلیل به جهت اطلاعات بیشتر برای شما، این مقاله را آماده کردیم.

نمونه کارهای کاشت ابرو در کلینیک زیبایی شارمین

مزو بعد از کاشت ابرو
تاثیر مزوتراپی بعد از کاشت ابرو

علت انجام مزوتراپی بعد از کاشت ابرو

در این بخش به تمامی علت های انجام مزوتراپی بعد از کاشت ابرو اشاره خواهیم داشت. این موارد عبارتند از:

 • مزوتراپی می‌تواند باعث تسریع فرآیند بهبودی شود. پس از کاشت ابرو، پوست در منطقه کاشت دارای حساسیت و التهاب است که با انجام مزوتراپی، تزریق مواد مغذی و آرامش‌ بخش این عوارض را کاهش و فرآیند بهبود را تسهیل می‌کند.
 • این تکنیک، رشد موها را تقویت می‌کند. پس از کاشت ابرو، با تزریق مواد مغذی مستقیماً به لایه میانی پوست، مزوتراپی می‌تواند رشد موها را تحریک کند و به قویتر شدن آن ها کمک می‌کند.
 • با تزریق مواد ضد التهابی به ناحیه ابروها، این التهاب را کاهش می‌دهند.
 • مزوتراپی بعد از کاشت ابرو به ماندگاری تار موهای کاشته شده، کمک می‌کند. با تقویت و تغذیه پوست، موهای ابرو بهتر و برای مدت طولانی‌ تری باقی می‌مانند.
 • با تزریق مواد مغذی مورد استفاده در این روش جوانسازی، پوست نرم‌تر، شفاف‌تر و جوان‌تر به نظر می‌رسد.

تاثیر مزوتراپی بعد از کاشت ابرو

مزوتراپی پس از کاشت ابرو می‌تواند تأثیرات مثبت زیادی روی نتیجه‌های کاشت ابرو داشته باشد.

 • تسهیل فرآیند بهبود
 • تقویت رشد مو
 • کاهش التهاب و قرمزی
 • افزایش ماندگاری کاشت
 • بهبود ظاهر عمومی پوست
 • کاهش عوارض پس از کاشت

تاثیر مزوتراپی بعد از کاشت ابرو به وضعیت شخصی شما بستگی دارد و نتایج بین افراد مختلف، متفاوت خواهد بود. به طور کلی برای انجام این روش حتما باید از پزشک خود مشورت بگیرید، زیرا شاید این امر را برای شما تا یک زمان معین، مناسب نداند.

بیشتر بخوانید: مزوتراپی صورت

مزوتراپی بعد از کاشت ابرو

زمان مناسب مزوتراپی بعد از کاشت ابرو

زمان مناسب برای انجام مزوتراپی پس از کاشت ابرو به عوامل مختلفی از جمله نوع کاشت ابرو، روش استفاده شده در کاشت، وضعیت پوست شما و توصیه‌های پزشک بستگی دارد. با این حال، به طور کلی، مزوتراپی عموماً در مراحل اولیه بعد از کاشت ابرو صورت می‌گیرد. زمان مناسب اغلب یک ماه بعد از کاشت خواهد بود زیرا معمولاً پس از کاشت ابرو، نیاز به زمان برای ترمیم و بهبود پوست وجود دارد. پزشک شما یک برنامه درمانی تعیین می‌کند که شامل چند جلسه مزوتراپی متوالی است. این جلسات معمولاً در فواصل زمانی مشخصی برگزار می‌شوند.

بیشتر بخوانید: بهترین کلینیک کاشت ابرو در سعادت آباد

تعداد جلسات مزوتراپی بعد از کاشت ابرو

به طور کلی انجام این روش نباید بیش از اندازه مجاز باشد. معمولا بین 8 الی 10 جلسه استفاده از این روش بعد از کاشت مو توصیه می‌گردد. بعد از دوران نقاهت می‌توانید در تعداد جلسات که از جانب پزشک بسته به شرایط شما مشخص خواهد شد، در فواصل زمانی مناسب مراجعه کنید تا از نتایج مزوتراپی بعد از کاشت ابرو بهره ببرید. اگر بیش از تعداد جلسات ذکر شده به انجام این تکنیک بپردازید، ممکن است که عوارضی چون قرمزی و التهاب و سوزش را برای خود رقم بزنید.

سوالات متداول مزوتراپی بعد از کاشت ابرو

نتیجه گیری

مزوتراپی بعد از کاشت ابرو از تکنیک های بسیار کاربردی به جهت از بین بردن عوارض کاشت ابرو و افزایش مدت ماندگاری نتیجه آن است. این روش می‌تواند بهبودی و تسریع در فرایند بازسازی و بهبودی پوست بعد از کاشت ابرو را ایجاد کند. توصیه بر این است که به دلیل حساسیت زیاد ناحیه ابروها بعد از کاشت، حتما برای انجام این تکنیک به بهترین کلینیک زیبایی مراجعه نمایید تا بهترین متخصصان زیبایی برای شما به انجام این امر بپردازند و دچار عوارض جانبی نشوید. کلینیک شارمین با رعایت پروتکل های بهداشتی، به انجام مزوتراپی بعد از کاشت ابرو می‌پردازد  تاکنون نتایج بسیار موفق و رضایت بخشی را در این زمینه زیبایی برای مراجعین خود رقم زده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
شبکه های اجتماعی