Search
Close this search box.
کاشت ابرو چقدر زمان می برد؟

مدت زمان کاشت ابرو چقدر است؟

مدت زمان کاشت ابرو با توجه به ظرافت و پیچیدگی فرآیند آن متفاوت است. بسته به شرایط فرد و وضعیت ابروها ممکن است کاشت ابرو در ۲ الی۳ ساعت به انجام برسد و یا فرآیند آن طولانی شود و نیاز باشد ۵ الی ۶ ساعت ابروها تحت نظارت و کاشت متخصص قرار گیرند. درهرصورت کاشت ابرو یکی از بهترین و ماندگارترین‌ راه‌ها برای داشتن ابروهایی پرپشت است که برخلاف تاتو‌ و هاشور‌ که پیش‌تر مورد توجه بانوان واقع می‌شدند، ظاهر طبیعی‌تری برای چهره پدید می‌آورد.

مدت زمان کاشت ابرو

کاشت ابرو چقدر طول می کشد؟

کاشت ابرو از نظر طبیعی بودن و رضایت‌بخشی فرم ابروها نسبت‌به روش‌های دیگر برتری دارد اما در زمان طولانی‌تری انجام می‌شود و ممکن است کمی حوصله سربر باشد. بسته به اینکه ابروهایتان‌ چه وضعیتی دارند و نیازمند چه مقدار وقت و انرژی هستند، مدت زمان کاشت ابرو متفاوت است. به‌طورکلی عوامل متعددی مدت زمان این فرآیند را تعیین می‌کنند که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

وضعیت ابرو فرد

توجه داشته باشید که وضعیت ابروی هر فرد با فرد دیگر متفاوت است. برای برخی از افراد کاشت ابرو تنها به پرپشت‌تر شدن ابرو کمک می‌کند؛ اما برای برخی دیگر که در اثر حوادثی مثل سوختگی یا بریدگی ابروی‌ خود را از دست داده‌اند، این عمل هم جنبه درمانی و هم جنبه زیبایی دارد. دقت فرمایید اگر برای کاشت ابرو وضعیت پوست فرد نامناسب باشد، کاشت ابرو همراه با عملیات بازسازی و ترمیم انجام می‌شود و نیاز است فرد به‌جای ۵ الی ۶ ساعت، ۷ ساعت و بیشتر در انتظار اتمام مدت زمان کاشت ابرو باشد.

تکنیک و روش کاشت ابرو

روش‌های مختلف کاشت ابرو بسته به جزییاتی که در روند کار خود دارند، از نظر سرعت و حجم کار متفاوت هستند.

فیلم کاشت ابرو که در کلینیک شارمین انجام شده است را مشاهده کنید:

00:39
truncate dir-rtl

تغییر با کاشت ابرو

تجهیزات مورد استفاده کلینیک

تجهیزات مورد استفاده در کلینیک تأثیر قابل توجهی بر مدت زمان کاشت ابرو دارند. این تأثیرات می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

به طور کلی، استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن در کلینیک می‌تواند به بهبود کیفیت کاشت ابرو، افزایش دقت و کاهش زمان کلی فرآیند کمک کند. همچنین، تجهیزات بهتر می‌توانند راحتی بیشتری برای بیمار فراهم کنند و احتمال عوارض را کاهش دهند. این موارد می‌توانند تاثیر بسزایی در تجربه کلی بیمار از کاشت ابرو داشته باشند. برای مثال ستفاده از ابزارهای میکروپانچ و دستگاه‌های پیشرفته برداشت گرافت می‌تواند فرآیند برداشت مو را سریع‌تر و دقیق‌تر کند. این تجهیزات می‌توانند به کاهش زمان برداشت گرافت‌ها کمک کنند.

بیشتر بخوانید: کاشت ابرو به روش sut

ضخامت و میزان تراکم ابرو قبل کاشت

بسته به اینکه ضخامت ابروی خودتان چه مقدار بوده و چه حجمی از ابرو، بعد از عمل کاشت مورد انتظارتان‌ است، مدت زمان کاشت ابرو می‌تواند متفاوت باشد.

مهارت و تجربه متخصص

هرچه مهارت و تجربه متخصص بیشتر باشد، کار با ظرافت بیشتر و همچنین با سرعت بالاتری انجام می‌شود. پیشنهاد می کنیم برای انجام این تکنیک به بهترین کلینیک زیبایی مراجعه کنید.

مدت زمان انجام مراحل کاشت ابرو

در اغلب موارد کاشت ابرو تنها در یک جلسه مراجعه انجام می‌شود و نیازی به تعداد جلسات زیاد نیست. درصورتی‌که شرایطتان‌ خاص باشد، نهایتا ممکن است دو جلسه نیاز به مراجعه داشته باشید و پس از آن تنها برای بررسی وضعیت سلامت و رضایت‌بخشی نتیجه کاشت به پزشک مراجعه نمایید. حدود ۴ الی ۵ ساعت زمان می‌برد تا مدت زمان کاشت ابرو را سپری کنید و حدود ۹ ماه زمان نیاز است تا به فرم آبروی مدنظرتان‌ دست پیدا کنید. در واقع نتیجه اصلی کاشت ابرو پس از این مدت زمان خود را نمایان می‌کند و تا آن زمان باید به‌خوبی مراقبت‌های لازم بعد از عمل را انجام دهید.  


آیا مدت زمان انجام روش های مختلف کاشت ابرو متفاوت است؟

بله قطعا روش و تکنیک انتخابی زیباجو‌ و متخصص در روند کار و سرعت انجام آن تاثیر می‌گذارد. ممکن است بعضی روش‌های کاشت ابرو سریعتر شما را به نتیجه مدنظرتان برسانند و یا برخی روش‌ها با ظرافت بیشتری انجام شوند و نیازمند صرف زمان بیشتری باشند. درهرصورت مهمتر از مدت زمان کاشت ابرو، رضایت‌بخشی نتیجه کار است که اهمیت دارد و الزامی است که در مورد بهترین روش کاشت ابرو پیش از انجام عمل به‌خوبی مشورت کنید و از تجارت یک پزشک باوجدان‌ و مسئولیت‌پذیر در انتخاب بهترین روش کمک بگیرید.

سوالات متداول

نتیجه گیری

از آنجا که ابروها از مهمترین اجزای صورت در زیبایی و اعتمادبه‌نفس فرد هستند، کاشت ابرو اقدامی بسیار زیبا، کارآمد و ماندگار در زمینه بهبود فرم و ضخامت ابروها به‌شمار می‌رود. این کار بسیار دقیق و ظریف است و طی مدت زمانی نه‌چندان طولانی انجام می‌شود. در اغلب موارد کار شما در یک جلسه تمام است و به‌ندرت ممکن است نیاز باشد دو جلسه برای کاشت ابرو زمان بگذارید. اما نتیجه این عمل نشان می‌دهد که با وجود این تایم و انرژی و هزینه، درست‌ترین اقدام ممکن را انجام داده‌اید و حال می‌توانید با لبخندی عمیق به آینه نگاه کنید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
شبکه های اجتماعی