Search
Close this search box.
جوانسازی پوست در تهران

جوانسازی پوست در تهران

کلینیک شارمین ، بهترین کلینیک زیبایی و جوانسازی پوست در تهران ؛ برخی از افراد برای حل مشکلات پوستی خود ؛ از بسیاری از کرم ها ، سرم ها و ماسک های درمانی استفاده می کنند ؛ اما با گذشت زمان نتیجه قابل توجهی حاصل نمی شود. برای درمان مشکلات پوستی ، بهتر است به بهترین مرکز زیبایی تهران ، مراجعه کنید و با وی به مشورت بپردازید. پس از آن ، شما می توانید بهترین روند جوانسازی را اتخاذ کرده و به نتیجه دلخواه خود برسید.

 

جوانسازی پوست در تهران - کلینیک شارمین

 

انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر با کادر مجرب امری بسیار مهم است ؛ پوست سالم و شاداب اولین مرحله برای داشتن چهره ای زیباست بنابراین برای انجام خدمات پوستی ، لازم است که به بهترین کلینیک زیبایی محل زندگی خود مراجعه کنید. کلینیک شارمین بهترین کلینیک زیبایی تهران و از مجهزترین و معتبرترین کلینیک های این استان به شمار می رود که شما عزیزان برای انجام موفقیت آمیز کلیه خدمات جوانسازی پوست در تهران می توانید با نهایت اطمینان به این کلینیک مراجعه فرمایید.

جوانسازی پوست در تهران

آفتاب ، بیماری های پوستی ، افزایش سن و حتی عامل وراثت ؛ می توانند در اختلالات ایجاد شده بر روی پوست صورت و دیگر نواحی بدن دخیل باشند منظور از این اختلالات ؛ چین وچروک ها و اسکار آکنه ها ، تغییر رنگدانه پوست ، کک و مک ، لکه های ناشی شده از اشعه های خورشید است. همچنین امکان دارد که پوست ؛ شادابی خود را از دست دهد ، استحکام آن کم شود و نشانه های جوانی آن از بین برود. برای درمان تمام این مشکلات پوستی ، شیوه و راه حل هایی وجود دارد. پروسه درمان نشانه های پیری را جوانسازی پوست در تهران می گویند. جوانسازی ، به تکنیک های ترمیم و احیای پوست اشاره دارد که شادابی را به پوست باز می گرداند. پروسه جوانسازی ، تنها به پوست صورت محدود نیست و پوست نواحی دیگر بدن نیز می توانند جوانسازی شود. فرآیند جوانسازی ، به کاهش نشانه های پیری میموجود بر روی پوست کمک می کند و پوست را برای کلاژن سازی که سبب سفت و محکم شدن آن می شود ؛ تحریک می کند.

تکنیک های جوانسازی و احیای پوست

به منظور برطرف کردن نشانه ها و اثرات پیری ایجاد شده بر روی پوست ، می توان از پروسه های غیر تهاجمی ؛ مانند آر اف و لیزر جوانسازی استفاده کرد. همچنین روش های درمانی نیمه تهاجمی ؛ همچون تزریق بوتاکس یا میکرونیدلینگ ، نیز برای جوانسازی پوست کاربردی هستند.

جوانسـازی صورت

روندهای جوانسازی پوست در تهران در کلینیک شارمین ، مشکلات پوست صورت را بهبود می بخشند و مجددا پوست را جوان و شاداب می کنند. احیای پوست صورت به روش های مختلف انجام می شود. درمان مشکلات پوستی برخی از افراد ، با استفاده از محصولات پوستی امکان پذیر نیست. در این صورت باید از تکنیک های جوانسازی استفاده کرد. در این پروسه ها ، پوست های مرده برداشته شده و لایه جدیدی از پوست نمایان شده و کلاژن سازی انجام می شود.

آر اف

در این تکنولوژی جوانسازی پوست ، از انرژی گرمایی برای بازسازی و احیای بافت های پوست استفاده می شود. در طول پروسه خطوط ریز و افتادگی های پوستی اطراف دهان و چشم ها برطرف می شود و چین و چروک ها ، جای زخم و منافذ باز و بزرگ پوست از بین می روند.

میکرونیدلینگ

در این تکنیک ، متخصص زیبایی با استفاده از ابزار مناسب کلاژن و الاستین سازی پوست را تحریک می کند. در نتیجه افتادگی پوست برطرف می شود و ظاهری جوان و شاداب را پدید می آورد.

بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی دیگر از راه های جوانسازی و از بین بردن چین و چروک های پوست است.

فیلرهای پوستی

از این فیلرها برای حجم دادن و برجسته کردن لب ها و گونه ها ، برطرف کردن چروک های عمیق زیر چشم و خطوط ریز صورت استفاده می شود.

مزوتراپی

در این شیوه جوانسازی پوست با تزریق ویتامین ها ، هورمون ها و عصاره های گیاهی عضو مورد نظر سفت می شود. همچنین مزوتراپی سلولیت را کاهش می دهد و خطوط و چین و چروک ها را از بین می برد.

لیزر درمانی ( لیزر جوانسازی )

در این روند، از لیزر برای برداشتن لایه سطحی پوست یا حرارت و گرما دادن به پوست و تحریک آن برای انجام کلاژن سازی استفاده می شود. لازم به ذکر است که نتیجه این پروسه درمانی ، در صورت مراقبت مطلوب از پوست ، می تواند چند سال ماندگاری داشته باشد.

لیفت صورت

این تکنیک با برداشتن پوست اضافه ، سبب سفت و لیفت شدن بافت های پوست شده و چین و چروک ها را کاهش می دهد.

بلفاروپلاستی ( جراحی پلک )

این پروسه با برداشتن پوست ، ماهیچه و چربی اضافی ، افتادگی و پف پلک چشم را برطرف می سازد و چین و چروک های آن ناحیه را از بین می برد.

جوانسـازی با پی آر پی ( PRP )

این شیوه برای جوانسازی پوست در تهران ، نواحی مختلف بدن ؛ از جمله صورت ، گردن و دست ها استفاده می شود. در این پروسه درمانی ، از خون فرد مراجعه کننده برای درمان وی استفاده می شود. این نوع روش جوانسازی ؛ جای زخم ، چین و چروک پنجه کلاغی اطراف چشم و خطوط ریز پوست را کاهش داده و بافت پوست را بهبود می بخشد.

 

جوانسازی پوست در تهران - کلینیک شارمین

 

مزایای جوانسـازی پوست در تهران

  • کاهش جای زخم و اسکار آکنه ها
  • سفت کردن پوست های افتاده
  • کاهش منافذ باز پوست
  • کاهش چین و چروک و خطوط ریز صورت
  • بالا بردن اعتماد به نفس فرد
  • نتیجه فوری

هر پروسه جوانسازی پوست دز تهران ، الزامات و شرایط منحصر به خود را دارد ؛ بنابراین بهتر است پیش از شروع هر فرآیند ، با متخصص زیبایی خود مشورت کنید. پزشک زیبایی ، سوابق پزشکی شما را بررسی می کند و مناسب ترین روند جوانسازی را به شما می گوید. در صورت مصرف داروی خاص یا ابتلا به نوعی بیماری ، حتما پزشک معالج را از این موضوع مطلع سازید.

کاندیدای مناسب برای جوانسازی پوست

برای اینکه بدانید واجد شرایط دریافت خدمات مربوط به این پروسیجر می باشید ، نیازمند یک سری فاکتورها می باشید. این موارد عبارتند از :

از لحاظ جسمانی کاملا سالم می باشید. ابتلا به برخی از بیماری های زمینه ای در نتایج حاصل از جوانسازی پوست اثرات سو دارد. این مورد تنها به بیماری ختم نمی شود ، بلکه شما به عنوان زیباجو در مصرف داروها نیز محدودیت دارید. برای مثال در روش های تهاجمی استفاده از داروهایی که غلظت خون شما ار کاهش می دهد ، ممنوع می باشد. در این زمینه با پزشک معالج مشورت کنید.

سیگار نمی کشید. همانطور که همه افراد می دانند ، سیگار بر سلامت پوست افراد عادی اثرگذار است . این مورد برای کسانی که متقاضی جوانسازی پوست می باشند از حساسیت بالاتر برخوردار است ؛ بنابراین اگر جز افرادی هستید که سیگار بخش جدایی ناپذیر زندگی آن ها تشکیل می دهد ، قبل از انجام هر نوع اقدام زیبایی حتما با پزشک معالج صحبت کنید.

نگاه مثبت اندیشانه اما معقولانه به این پروسه زیبایی-درمانی دارید. افرادی که با دید باز در این راه قدم می گذارند اغلب از نتایج دریافتی رضایت دارند و با توقعات غیر معقولانه عرصه را هم بر خود هم برای پزشک تنگ نمی کنند. متخصص در جلسه مشاوره با ارزیابی پوست شما ، از دفعاتی که برای جوانسازی پوست مورد نیاز است صحبت خواهد کرد ، بهتر است در این راه صبوری کنید و با انجام پروسه در تایم های مقرر ، نتایج مطلوب خود را دریافت کنید.

به خوبی از پس مراقبت های بعد از جوانسازی پوست برمی آیید. بعد از اینکه تغییرات مورد نظر بر روی پوست شما اعمال شد ، پوست شما حساس تر می شود ؛ بنابراین لازم است نکات مراقبتی مورد نظر، با دقت بالایی انجام شود. از جمله این موارد می توان به مصرف ترمیم کننده ، استفاده از ضد افتاب و نوشیدن آب کافی اشاره کرد.

هزینه جوانسازی پوست در تهران

هزینه جوانسازی در کلینیک شارمین ، بهترین مرکز زیبایی تهران ، با توجه به روش انتخاب شده ، وسعت و ناجیه مورد نظر جهت جوانسازی ؛ متغیر می باشد و در افراد مختلف با یکدیگر تفاوت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
شبکه های اجتماعی