Search
Close this search box.

پرسش و پاسخ

 • آیا لاغری با اگزیمیا خطرناک است ؟

  از جمله عللی که سبب محبوبیت لاغری با اگزیمیا شده است ، بدون عارضه بودن آن می باشد ؛ چرا که دستگاه اگزیمیا یک دستگاه ایمن و مطمئن می باشد. از این رو افرادی که تصمیم به درمان چاقی موضعی با اگزیمیا دارند می توانند با فراغ خاطر ، تحت درمان با این دستگاه لاغری بی خطر قرار گرفته و به تناسب اندام دست یابند.

 • آیا جراحی بوکال فت نیاز به بستری شدن دارد ؟

  جراحی بوکال فت ، نوعی جراحی سرپایی می باشد که تحت بی حسی موضعی یا با تزریق داروهای آرامبخش وریدی انجام می شود و نهایتا 30 الی 60 دقیقه به طول می انجامد. بعد از پایان جراحی ، بیمار تنها چند ساعت تحت نظر جراح معالج خود قرار می گیرد و پس از اطمینان از این که وضع عمومی خوبی دارد از مرکز جراحی ترخیص می شود.

 • آیا برداشتن غبغب با لیپوماتیک عوارض دارد ؟

  عمل لیپوماتیک ؛ در راستای حذف چربی های موضعی اعم از چربی تجمع یافته در زیر چانه یا همان غبغب مورد استفاده قرار می گیرد. برداشتن غبغب با لیپوماتیک ، در صورتی که توسط یک جراح حاذق انجام پذیرد عارضه جانبی جدی به دنبال نداشته و تنها ممکن است منجر به بروز کبودی و تورم در ناحیه غبغب شود که جاری نگرانی ندارد.

 • اثرات کاشت مو چند وقت بعد قابل مشاهده است؟

  زمان مشاهده اثرات کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل عبارتند از: تکنیک مورد استفاده، جنسیت و ژنتیک فرد و… اما به طورتقریبی 6 ماه بعد از اقدام به کاشت مو می توان آثار آن را مشاهده نمود.