Search
Close this search box.
لیزر موهای زائد در تهران

لیزر موهای زائد در تهران

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران کجاست ؟ داشتن پوستی تمیز و بدون مو بدون نیاز به استفاده از تیغ یا وکس ، راه حلی است که از طریق درمان با لیزر ؛ قابل دسترسی بوده و به گونه ای طراحی شده است که با کار بر روی چرخه طبیعی رشد مو ، دستیابی به نتیجه مطلوب را میسر می نماید. لیزر موهای زائد ، یک روش مقرون به صرفه و بی خطر در راستای رفع موهای زائد است که با ارائه یک روش درمانی کارساز برای از بین بردن موهای زائد ، نتایج ماندگاری را به دست می دهد. با مراجعه به کلینیک شارمین از خدمات بی نظیر آن بهره مند شوید.

لیزر موهای زائد در تهران

کلینیک شارمین دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و از بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تهران می باشد ، این کلینیک با بهره وری از کادری مجرب ( متشکل از پزشکان متخصص و فوق تخصص ) و همچنین استفاده از تجهیزات و دستگاه های روز دنیا ؛ کسب نتایج مطلوب از لیزر موهای زائد را به بهترین نحو ممکن به مراجعین محترم ارائه می نماید.

نواحی قابل درمان با لیزر موهای زائد

نواحی قابل درمان با لیزر شامل موارد زیر می باشد :

 • صورت ، گردن و قفسه سینه
 • بازوها و زیر بغل
 • کمر
 • ساق پاها
 • شکم
 • خط بیکینی

لیزر موهای زائد چگونه عمل می کند ؟

در روند لیزر موهای زائد ، یک پرتو نور در ناحیه هدف عبور داده می شود. این پرتو توسط رنگدانه ها در شفت و فولیکول مو جذب می شود. در طول روند ، حرارتی تولید می شود که مو را سست کرده و سلول های دخیل در رشد مو را جهت پیشگیری از شکل گیری مجدد مو در آینده غیر فعال می سازد.

در طول درمان لیزر موهای زائد چه اتفاقی می افتد ؟

در طول درمان شما و تکنسین درمان به منظور تضمین ایمنی در طول روند ، عینک هایی را بر چشم می زنید. در شرایط پاندمی کرونا ؛ تکنسین شما علاوه بر عینک ، ماسکی را بر صورت می زند تا درمان شما در محیطی با رعایت کلیه اصول بهداشتی انجام پذیرد. از شما خواسته می شود تا راحت دراز کشیده و برای شروع درمان آماده شوید. لیزر دیود ، سریع ترین لیزر بوده ؛ بنابراین شما می توانید در بازه زمانی کوتاهی از این درمان بهره مند شوید.

چه تعداد جلسه درمان مورد نیاز است ؟

به منظور دستیابی به نتیجه مطلوب ؛ 8 جلسه درمان توصیه می شود و فاصله بین جلسات درمان باید در حدود 5 تا 6 هفته باشد. شما بعد از سپری شدن جلسات دوم یا سوم ، شاهد نتایج خواهید بود ؛ ولی نحوه طراحی بدن انسان به گونه ای است که رهایی 100 درصد از موهای زائد عملا ناممکن است. در برخی موارد تا 98 درصد موهای زائد از بین می رود و بیشتر بیماران از بین رفتن 80 درصدی موهای زائد را تجربه می کنند. البته میزان از بین رفتن موهای زائد ؛ به فاکتورهایی از قبیل سن ، نوع مو و موقعیت پزشکی فعلی بیمار و سایر فاکتورها وابسته است.

لیزر موهای زائد در تهران

آیا لیزر موهای زائد دردناک است ؟

بیشتر بیماران این درمان را به عنوان یک درمان بدون درد معرفی کرده اند. لیزر دیود ، دارای یک قطعه خنک کننده بوده و همین امر باعث احساس راحتی بیشتر در طول درمان می شود. سطح درد ، در بین افراد مختلف متفاوت می باشد و به ناحیه تحت درمان نیز وابسته است.

چه کسانی داوطلب ایده آل برای لیزر موهای زائد هستند ؟

لیزر با مورد هدف قراردادن رنگ در شفت و فولیکول مو ، عمل می کند ؛ بنابراین بهترین نتایج در موهای تیره مشاهده می شود. لازم به ذکر است که برخی مشکلات پزشکی و داروها ، بهره مندی از درمان را از فرد سلب می نمایند. از این رو بهتر است جهت ارزیابی داوطلبی شما از درمان ، در جلسه مشاوره شرکت کنید.

اقدامات مورد نیاز قبل از لیزر موهای زائد

 1. اگر تحت درمان VPL قرار گرفته اید ، 1 تا 2 روز قبل از درمان ؛ موهای ناحیه درمان را کوتاه کنید.( طول 2 میلی متری مو برای لیزر کفایت می کند. )
 2. در صورت بهره مندی از درمان دیود ، ناحیه مورد نظر را قبل از درمان با تیغ اصلاح کنید.
 3. حتما از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری نموده و از برنزه کردن خودداری کنید.
 4. در طول دوره درمان ، از وکس کردن ناحیه خودداری کنید ؛ زیرا این امر چرخه رشد موها را مختل کرده و دستیابی به نتیجه مطلوب را با مشکل روبرو می کند.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

بعد از درمان ، دوره نقاهت خاصی را تجربه نخواهید کرد ؛ اما با این وجود باید از دستورات زیر تبعیت نمایید.

 • پوست در ناحیه درمان ، اندکی صورتی یا حتی در برخی جاها قرمز می شود که این مسئله ، کاملا طبیعی است و قرمزی چند دقیقه تا چند ساعت طول می کشد ؛ البته گاهی این حالت تا 24 ساعت ماندگار بوده و شما احساسی شبیه به حس آفتاب سوختگی ملایمی را تجربه خواهید کرد.
 • در این شرایط ، خنک نگه داشتن ناحیه درمان مفید می باشد ؛ لذا به آرامی ناحیه مورد نظر را با کمپرس سرد ، ژل خنک کننده یا ژل آرامبخش ؛ تا زمان تسکین یافتن خنک کنید.
 • تا زمان فروکش کردن رنگ صورتی ؛ از رفتن به باشگاه ، استخر ، حمام آب گرم و انجام ورزش های شدید خودداری کنید ؛ چرا که انجام این فعالیت ها باعث افزایش عرق کردن می شود.

لیزر موهای زائد در تهران

توصیه های پس از درمان موهای زائد با لیزر

 1. نواحی درمان شده به دما حساس می شود ؛ بنابراین شرایط آب و هوایی گرم و مرطوب ، می تواند باعث تحریک پوست شود.
 2. در این موارد باید روزانه کرم ضد آفتاب SPF30 را استعمال کنید.
 3. لازم به ذکر است که دوش یا حمام آب خنک به تسکین این حساسیت کمک می کند.
 4. در صورت ایجاد پوسته در سطح ناحیه درمان از جدا کردن پوسته ها خودداری کنید.
 5. ناحیه درمان را تمیز و خشک نگه دارید.
 6. از انجام ورزش های خشن و پوشیدن لباس های تنگ خودداری کنید.
 7. ماساژ دادن ، مالش دادن شدید یا استفاده از لایه بردار تا زمان بازگشت پوست به موقعیت قبل از درمان ، ممنوع می باشد.

هزینه لیزر موهای زائد در تهران چقدر است ؟

هزینه لیزر موهای زائد و لذت بردن از داشتن پوستی ابریشمی و نرم در تمام طول سال ؛ بر اساس ناحیه تحت درمان ، وسعت ناحیه ، تعداد جلسات مورد نیاز جهت دستیابی به نتیجه مورد نظر و سایر فاکتورها متغیر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
شبکه های اجتماعی